Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Xenofobní Čecháček?!?

1. 07. 2016 10:05:28
Nálepky létají na všechny strany. Xenofobové, sluníčka, rasisti, mandelinky, ti a takoví. A mnohdy ani ten, který nálepkuje, nemá povědomost o tom, co si nálepkovaný skutečně myslí a proč se staví na danou stranu.

Skončil školní rok a bylo jeho slavnostní zakončení. Odměňovali se úspěšní studenti, hrála muzika a zpívaly se písně. A také se mluvilo. Padlo mnoho gratulací a poděkování. Jeden projev se ale lišil, neodpustil si totiž nálepkování a nabádání, jak se máme chovat správně. Jak při svých prázdninových cestách máme poznávat cizí lidi, abychom se pak nemuseli bát těch, co sem přicházejí. Protože "strach této zemi vládne". Nevládne!!! "Strach z cizího (popř. neznámého)" je zase onou nálepkou, jak z normálních lidí dělat nemyslící hlupáky.

Jaký je vlastně český člověk? No jasně, je normální. Miluje své děti, chce v klidu žít, mít své koníčky, přátele, těšit se na spoustu radostí a občas si na něco zanadávat. Byl takový vždycky. Ale kde se u normálního člověka vzala ta "nenávist, xenofobie, rasismus, homofobie..."? Pominu ten fakt, že jsou tato slova velmi často používána v naprosto jiném významu, než který mají, a řeknu jen jediné: "Akce budí reakci". Česká republika patřila mezi země s nejvyšší mírou tolerance k homosexualitě. Proč taky ne? Co je komu do toho, s kým ten či onen večer usíná? Ale i to se mění. Proč? Protože je nám neziskovkami typu Hate free cpáno, že být heterosexuální je šmouha na kráse. Protože je na nás vyvíjen tlak, že být homosexuální je něco víc. Protože je nám vnucováno, že existuje něco jako "právo na cizí dítě" a všichni máme přeci stejná práva. Protože v souvislosti s právy homosexuálů jsou velmi často skloňována i práva pedofilů (viz Prague Pride). Opravdu nejsem homofob, opravdu i já mám (já vím, stokrát omílané) "mezi homosexuály přátele". Ano, mám. Ale i mně toto vadí. Jako já nekřičím do světa, že jsem hetero, tak očekávám, že mi nebude nikdo vnucovat, že je homo a proto má nějaká privilegia. A stejně tak to vnímám u svého okolí. S homosexualitou druhých nemělo drtivé procento občanů nejmenší problém a najednou má. A můžeme poděkovat neziskovkám a vymývačům mozků, kteří v rámci "správné ideologie" likvidují přirozenost světa.

S xenofobií to není jiné. Již mnohokrát padlo, že jedinec z jiné země je kulturním obohacením a dav je invazí. A pořád se najde spoustu lidí, kteří nám budou tvrdit, že černá je bílá a bílá je černá (rasisté prominou ;)). O čem mluvím? Začněme vymíráním Evropanů a obavou, že nebude mít kdo vydělávat na důchody. Nebudu rozvádět svůj názor, že vzhledem ke stoupající ekonomické úrovni a za předpokladu, že stát z nás nebude na krev vysávat peníze, které zmizí v černé díře, dokázali bychom se o své důchodce postarat. Místo změny systému budeme ale raději lidem tvrdit, že to zachrání migrace. Každému, kdo prošel základní školou, musí být jasné, že nezachrání. Podíváme-li se do sousedních zemí, zjistíme, že 70 - 80% přistěhovalců je dlouhodobě na sociálních dávkách. A co hůř, přesně u těchto lidí je obrovská porodnost. Opravdu ještě někdo upřímně věří, že takoví lidé spasí náš sociální systém? Zmíním i tolik opakovaná plastová víčka na české nemocné děti. Nemyslím, že je v pořádku, že na cizí lidi, o kterých nic nevíme, se najednou zázračně nacházejí miliony a miliony korun a zároveň necháváme umírat naše děti, jejichž rodiče nedokázali sehnat dost peněz na drahou léčbu. Možná chceme dopadnout jako v Německu, kde byly utraceny peníze z povodňových fondů na migranty a vlastní občan ostrouhal. VÁŽENÍ POLITICI, NEJPRVE KRMÍME VLASTNÍ DÍTĚ, PAK TEPRVE TO SOUSEDOVO!!!

Islám je kapitolou sám o sobě, nyní však spolu s migrantskou invazí získává úplně jiný rozměr. Jistě, islám je náboženství míru. Utlačuje ženy, používá středověké tresty, považuje nemuslimy za podřadné bytosti, zná džihád mečem atd. atd. Jednoznačně je náboženstvím míru, protože černá je bílá, že? A proč těm xenofobním Čecháčkům islám tolik vadí, když tu muslimy téměř nemáme? Jestli to nebude tím, že xenofobní Čecháček umí číst, umí si pustit video z internetu, cestuje a 1 a 1 si dohromady dát umí, přestože nám vítači a sluníčka (my "xenofobové" taky umíme nálepky :-D) tvrdí opak. A protože navzdory mainstremové masáži vidí, kam se ubírají země, kde muslimská menšina dosáhla jistého procenta. Vidí, že lidé přicházejí o těžce nabytou svobodu a bezpečí. Vidí, že: "Já jsem muslim, kdo je víc?" Čte o teroristických útocích, které mají v posledních letech jednoho společného jmenovatele - islám. A protože je velmi patrný tlak ze strany muslimských obcí i u nás, přestože tu "skoro žádní nejsou", je mu jasné, že by Česká republika nebyla výjimkou. A dívají se na své děti a nechtějí, aby v tomto musely žít. Nemají strach z cizího či neznámého, naprosto racionálně se obávají velmi známého. A s migrantskou invazí bude boj za zachování vlastní kultury, svobody, hodnot a především klidu a bezpečí o mnoho těžší. A xenofobní Čecháček to ví.

Proč dnes patří Česká republika mezi nejbezpečnější země a předběhla kdysi opěvované Švédsko? Protože je tu právě ten klid, protože je tu víceméně homogenní společnost, protože se necháváme vzájemně žít. A proto tu nechceme agresivní (pardon, mírumilovný) islám. Proto tu nechceme cizí lidi, kteří už dnes ukazují, co jsou zač. Proto se uzavíráme před tím, co neúprosně likviduje kdysi tak hrdé země v západní Evropě. Ne, Češi opravdu nejsou nenávistní, jen mají rádi klid a bezpečí a postaví se všemu, co jim ho bere.

Jsi Čech víc než Evropan? Pracuješ? Jsi běloch? Netleskáš islámu a jsi hetero? Tak se jdi odstřelit. Svět, který nám vnucují neziskovky a neomarxističní politici, s takovými lidmi nepočítá! I když vlastně ne, on to přeci musí někdo platit...


Autor: Ivana Burešová Marková | pátek 1.7.2016 10:05 | karma článku: 47.10 | přečteno: 7194x

Další články blogera

Ivana Burešová Marková

Prodej svoji zem!

Mohli bychom od EU získat 60 tisíc € na jednoho migranta. Dnes si připomínáme 16. výročí, kdy dvě letadla pod taktovkou islámu narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku. Tyto dvě zprávy mají spolu hodně společného.

11.9.2017 v 8:40 | Karma článku: 47.88 | Přečteno: 9891 | Diskuse

Ivana Burešová Marková

Je libo salámeček?

Burkini ano či ne? A proč vlastně vyvolávají tolik emocí? Co nám na nich tak moc vadí? Potlačujeme jejich odmítáním práva muslimek se zahalovat?

19.7.2017 v 22:07 | Karma článku: 42.14 | Přečteno: 2502 | Diskuse

Ivana Burešová Marková

Všichni do trenek aneb Dívčí válka

Ve švédské školce Egalie se snaží ze všech sil odstranit genderové stereotypy. Neuslyšíte tam "on/ona", natož "chlapeček/holčička", všichni si říkají "přátelé". Bezpohlavnost - nový fenomén současnosti.

19.6.2017 v 13:52 | Karma článku: 45.62 | Přečteno: 5712 | Diskuse

Ivana Burešová Marková

Česká republika jako týraná manželka

Víte, že je to celé špatně, ale bojíte se z toho odejít, protože nevidíte dobrou budoucnost nebo ji nevidíte vůbec. Takhle přesně přemýšlí týraná žena. A přesně takhle přemýšlejí někteří lidé v souvislosti s Evropskou unií.

21.3.2017 v 22:17 | Karma článku: 43.36 | Přečteno: 3187 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Ivo Petr

Evropa se nikdy nesjednotí, pokud bude mluvit 30 jazyky

Během svého života jsem zažil dva neúspěšné pokusy o dlouhodobé sjednocení evropských národů. Československo a RVHP již neexistují. A dosud existující Evropská unie po Brexitu má nakročeno stejným směrem.

19.11.2017 v 16:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Karel Ábelovský

Z různých názorových proudů, zaznívá stejný názor

... a dovolím si zde poukázat, jak se zdejší z mnoha autorů pletou, a nejen oni - ale všichni, kteří mají neustále plná ústa "pražské kavárny", která vede kampaň proti Zemanovi, Babišovi atd. - z přiložených videoklipů, pochopíte

19.11.2017 v 13:36 | Karma článku: 13.54 | Přečteno: 576 | Diskuse

Jaroslav Herda

Desítky let nevyužitý zdroj pravdy – svobody a demokracie

Asi nevejdu ve spor s nikým, budu-li tvrdit, že míra svobody a kvalita demokracie přímo souvisí s kvalitou práce orgánů činných v trestním řízení.

19.11.2017 v 12:54 | Karma článku: 6.06 | Přečteno: 374 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Otevřený dopis rektoru Bekovi k proslovu z Albertova ve věci nejen "diktatury referend"

Otevřený dopis adresovaný rektoru doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D. s žádostí o vysvětlení několika prohlášení týkajících se „diktatury referend“, „svobodobomyslné části populace“, „nepodařených voleb“ a „demografické proměny“.

19.11.2017 v 12:48 | Karma článku: 43.76 | Přečteno: 2083 | Diskuse

Martin Prášek

Kdybychom hybridní válku neměli, museli bychom si jí vymyslet

Informační válka, kterou Rusko vede proti - vlastně jakékoliv překážce svých imperiálních ambicí, jest realitou, o tom nemusíme diskutovat. Nicméně - viz nadpis článku.

19.11.2017 v 12:47 | Karma článku: 21.81 | Přečteno: 310 | Diskuse
Počet článků 7 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 11257

Jsem běžný občan s běžnými starostmi, kterému není lhostejné dění doma ani ve světě. Jsem členkou Svobodných. Mé články vyjadřují mé osobní postoje a nejsou oficiálními postoji Svobodných.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.