Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zpátky do středověku

6. 01. 2016 10:04:23
Milé ženy, nedivte se, že jste znásilňovány. Podívejte se na sebe, jak vypadáte!!! Tyto věty slýcháme stále častěji.

Sleduji události posledních týdnů a hodilo by se říct, že "se nestačím divit". Ale já už se bohužel ani nedivím. Skutečnost, kdy viníkem je oběť, nepřišla ze dne na den. A řeknu to na plná ústa, i když se to nesmí, i když za to přicházejí výhružky, i když za to padají žaloby. Zvrácená multikulti politika zašla tak daleko, že nesmí být přesně označen pachatel, nesmí se uvést jeho rasa, nesmí se uvést jeho vyznání. Proč? Protože by se ukázalo to, co už dávno všichni vědí, že umělé zasazení tak rozdílných kultur, návyků, hodnotových žebříčků a lidí, kteří přicházejí z Blízkého východu či Afriky, přináší naprosté převrácení našich životů, jak jsme je znali, přináší ztrátu bezpečí a přináší ztrátu svobod.

A není to jen o zasazení těchto kultur a lidí do evropského světa, je to především o dvojím metru v uplatňování zákonů. Je to také ve strachu říct pravdu, aby se na vás nesesypala horda zaměstnanců neziskovek a dalších lidí, které mají z těchto problémů neuvěřitelný kšeft. Všichni vědí to, co také řekl bývalý prezident Václav Klaus na sklonku roku v České televizi: "Ten, kdo podporuje multikulturalismus, je přinejmenším hlupák!" Úplně s ním nesouhlasím. Jen někteří jsou hlupáci. Ti, kteří tomu ve skutečnosti ještě pořád věří. Jsou tady ale také tací, pro které, jak už jsem napsala výše, je multikulti výborným zdrojem příjmů. Ti rozhodně hlupáci nejsou. Ti jsou horší, protože prodávají vlastní zem, vlastní lidi a vlastní děti. "Po mně potopa!"

Řekněme si to na rovinu. Opravdu si nemyslím, že by se původní obyvatelé Evropy natolik charakterově změnili, že by civilizační vývoj přirozeně udělal tak obrovský krok zpátky, aby se rázem začaly množit trestné činy jako je znásilnění ženy. A opět budu citovat Václava Klause ze stejného pořadu: "Rozlišujme Evropany a lidi, kteří v Evropě pobývají!" V tom je to jádro pudla. Ne každý, kdo žije v Evropě, je Evropan. Ne každý, kdo se v Evropě narodil, musí být nutně Evropan. Jistě, že ne. Vraťme se k migrantům, kteří obsazují Evropu už nějaké to desetiletí. Evropa udělala tu samou chybu, jako kdysi Indiáni, otevřela svou náruč, poskytla domovy a začala živit cizí lidi, aniž by se příliš ptala, co jsou zač. Aniž by tvrdě trestala porušení zákonů, které sama vytvořila. A přesně ve státech, kde tolerance byla nejvyšší, jsou dnes problémy největší. Přesně v těchto státech jsou velmi početné a rozsáhlé a uzavřené komunity migrantů, především muslimů, jejichž děti a vnoučata se dnes radikalizují a mnohdy ani neumějí jazyk země, ve které se narodily, necítí se totiž být občany této země. A radikalizují se především v mešitách, které jsme jim v dobré víře dovolili postavit.

Vlastně jsme si naprosto všechno zavinili sami. Tak štědrou sociální politikou, že se vyplatí nepracovat. Zavíráním očí před kriminalitou menšin. Před ústupky, které nás samotné ženou více a více do kouta. Jak je možné, že v České republice existuje něco, jako je VÝJIMKA ZE ZÁKONA? Jak je možné, že zákony neplatí pro všechny? Ano, mluvím o halal porážkách. Netvrdím, že běžná jatka jsou nějaká hitparáda, nyní ale mluvím o principu "výjimka ze zákona". Nikdo mě nepřesvědčí, že porážka, kdy má zvíře napůl uříznutou hlavu, aby vykrvácelo při vědomí a mohlo poslouchat muslimské modlitby při svém umírání, není týráním zvířete. Ale ať už je či není, jednou u nás platí zákon, že zvíře má být před usmrcením zbaveno vědomí (omráčeno), tak to má platit pro všechny. Proč mají české školy měnit svůj školní řád, který je funkční a platný, jen proto, že někdo se rozhodl ukazovat svoji víru (pokrývka hlavy)? Uplatňujme svoji vlastní ústavu, která jasně říká, že jsme sekulárním státem. Školy, obzvláště státní školy, by přesně tuto sekularitu měly vyžadovat. Proč se má státní, tedy sekulární organizce přizpůsobovat jakémukoliv náboženství? Proč neprošel v České republice zákon, že čeština je úředním jazykem? Protože to zřejmě není potřeba - ale co to znamená? Že migranti, kteří přijdou k nám, nemají povinnost při svém začleňování učit se česky. Naopak budou nuceni zdravotníci a úředníci učit se jazyk, který ovládají migranti.

Přesně toto jsou ty krůčky, ta salámová politika, kdy ukrajujeme sami sebe. A výsledek? Únosy školaček muslimským gangem v UK pro prostituci, kdy se policie bála zasáhnout, aby ji někdo neobvinil z rasismu a xenofobie. "Šance" 1:4, že v kdysi nejbezpečnější zemi (Švédsku) bude žena znásilněna. Kým myslíte? Ve stejné zemi vznik kliniky pro znásilněné muže (mužem). Nejeden útok ve Francii, opět z řad muslimů. Rušení vlastních tradic a zvyklostí (vánoční stromy, masopusty, novoroční oslavy, koncerty...). A ejhle, máme najednou v Německu útok tisícovky neevropských mužů na ženy. No, to je zděšení, to je překvapení! Jak pro koho. A jaký byste čekali závěr? Zpřísnění bezpečnostních opatření? Přehodnocení azylové politiky? Nikoliv!!! Závěrem je doporučení ženám, aby se oblékaly tak, aby chudák migrant neměl pocit, že je znásilnění v pořádku. Doporučení ženám, aby se držely od jakéhokoliv muže na vzdálenost natažené paže! Je to výsměch. Je to plivnutí do tváře všem evropským ženám. Říkáte nám, že si ženy za svá znásilnění mohou samy jen proto, že nenosí burku a nesedí zavřené doma.

V okamžiku, kdy společnost neumí ochránit své nejslabší a mezi ně ženy, na které útočí horda mužů, rozhodně patří, je něco špatně. A pokud jsou ženy stavěny do světla, že si za to vlastně můžou samy, je to ještě horší. A všechno jen proto, aby mohly Evropu obsadit hordy lidí, pro které je žena méně, než věc a pro které jsou původní Evropané jen peněženky, které jim seslal Alláh. Evropa se vykašlala na svůj vývoj, vykašlala se na tvrdě vydobytou svobodu pro své obyvatele, vykašlala se na úctu k sobě samé a rozhodla se navrátit do 7. století. A lidem, kteří se nebudou chtít spokojit s tímto stavem, nezbyde, než se přizpůsobit a použít na hrubý pytel hrubou záplatu. Vítejte ve středověku!

Autor: Ivana Burešová Marková | středa 6.1.2016 10:04 | karma článku: 48.42 | přečteno: 20280x

Další články blogera

Ivana Burešová Marková

Prodej svoji zem!

Mohli bychom od EU získat 60 tisíc € na jednoho migranta. Dnes si připomínáme 16. výročí, kdy dvě letadla pod taktovkou islámu narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku. Tyto dvě zprávy mají spolu hodně společného.

11.9.2017 v 8:40 | Karma článku: 47.88 | Přečteno: 9891 | Diskuse

Ivana Burešová Marková

Je libo salámeček?

Burkini ano či ne? A proč vlastně vyvolávají tolik emocí? Co nám na nich tak moc vadí? Potlačujeme jejich odmítáním práva muslimek se zahalovat?

19.7.2017 v 22:07 | Karma článku: 42.14 | Přečteno: 2502 | Diskuse

Ivana Burešová Marková

Všichni do trenek aneb Dívčí válka

Ve švédské školce Egalie se snaží ze všech sil odstranit genderové stereotypy. Neuslyšíte tam "on/ona", natož "chlapeček/holčička", všichni si říkají "přátelé". Bezpohlavnost - nový fenomén současnosti.

19.6.2017 v 13:52 | Karma článku: 45.62 | Přečteno: 5712 | Diskuse

Ivana Burešová Marková

Česká republika jako týraná manželka

Víte, že je to celé špatně, ale bojíte se z toho odejít, protože nevidíte dobrou budoucnost nebo ji nevidíte vůbec. Takhle přesně přemýšlí týraná žena. A přesně takhle přemýšlejí někteří lidé v souvislosti s Evropskou unií.

21.3.2017 v 22:17 | Karma článku: 43.36 | Přečteno: 3187 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislav Jílek

Gregoriánský kalendář

Při výročí VŘSR se vyrojilo mnoho článků a ve většině z nich bylo upozorněno na to, že říjnová byla podle juliánského kalendáře, podle gregoriánského byla až listopadová.

19.11.2017 v 11:00 | Karma článku: 10.55 | Přečteno: 157 | Diskuse

Libuse Palkova

Já si létám já se vznáším

Vypůjčila jsem si slova jedné písničky jako titul blogu, který netradičně představí dva zcela odlišné fenomény-přesněji, titul charakterizuje ten první jev, zatímco na druhý by se dalo vztáhnout -čím výš vyletíš, tím níže spadneš.

19.11.2017 v 9:12 | Karma článku: 12.18 | Přečteno: 433 | Diskuse

Karel Boháček

Jaký sexuální fetiš je pro chlapa neodolatelný? Aneb Názory muže za zenitem 9. část

V předposlední části desetidílné minisérie uděláme něco, co jsme zatím zdánlivě nezkusili ani náznakem.

19.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 16.23 | Přečteno: 637 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Země se fakt naštvala

Hele lidi, má trpělivost s vámi už došla. Já, Matka Země a spolu se mnou mé děti, synové Vzduch a Oheň a dcera Voda už vás máme plné zuby.

19.11.2017 v 8:52 | Karma článku: 13.12 | Přečteno: 343 | Diskuse

Helena Vlachová

Sexuální obtěžování

Všeho s mírou. Platí o všem v našem životě. O alkoholu, kouření, jídle, dalo by se toho napsat hodně, hovoříme-li o uměřenosti.

19.11.2017 v 7:40 | Karma článku: 34.77 | Přečteno: 959 | Diskuse
Počet článků 7 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 11257

Jsem běžný občan s běžnými starostmi, kterému není lhostejné dění doma ani ve světě. Jsem členkou Svobodných. Mé články vyjadřují mé osobní postoje a nejsou oficiálními postoji Svobodných.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.